^ zpět nahoru

Přidej se k nám

Členská sekce

Děkujeme

Podporují nás

PŘIDEJ SE K NÁM

Jako u každé jiné neziskové organizace jsou u Vodní záchranné služby Brno-město hnacím motorem její členové. S ohledem na naši širokou škálu činností si u nás to svoje najde opravdu každý. Zajišťujeme služby na Brněnské přehradě, vychováváme své následovníky v kroužku Mladého vodního záchranáře, závodíme ve vodním záchranném sportu, pořádáme kurzy, školení a ukázky, vzděláváme veřejnost a rozšiřujeme povědomí o bezpečnosti u vody. V případě, že máš zájem a jsi ochoten se do naší činnosti zapojit, kontaktuj nás prostřednictvím tohoto formuláře.

Doklad o svolení k používání osobních údajů pro VZS BM

Prohlašuji, že mnou níže uvedené osobní údaje o mé osobě jsou pravdivé a úplné a že jsem byl jako poskytovatel údajů poučen o svých právech a povinnostech ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a souhlasím s jejich zpracováním, a to až do doby, kdy tento svůj souhlas písemně odvolám. S daty bude nakládáno v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů (č. 101/2000 Sb.).

V případě, že tento formulář vyplňujete jako zákonný zástupce dítěte, uveďte prosím Vaše kontaktní údaje (mail, telefon).


Pole označená * jsou povinná.